Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

В НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 38,50 грн. та є однією з найнижчих в Україні. Увага! НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов з 01.05.2022 р. на спрощену систему оподаткування (єдиний податок третьої групи за ставкою 2%), та звільняється від обов’язку нарахування та сплати ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

  • ДСТУ 9126:2021 "Соки фруктові концентровані. Технічні умови"
    Цей стандарт поширюється на фруктові концентровані соки, виготовлені уварюванням натуральних соків з уловлюванням або без уловлювання ароматичних речовин, пастеризовані або непастеризовані.
    Стандарт набув чинності  2022-07-01.
    Кількість сторінок документу = 22

  • ДСТУ EN ISO 21904-3:2021 (EN ISO 21904-3:2018, IDT; ISO 21904-3:2018, IDT) "Охорона здоров’я та безпека у зварюванні та споріднених процесах устатковання для уловлювання та відокремлення диму від зварювання. Частина 3. Визначення ефективності уловлювальних пристроїв на пальнику для видалення диму від зварювання"
    Цей стандарт встановлює лабораторний метод вимірювання ефективності уловлювання зварювального диму в системах витяжки на пальнику. Процедура передбачає лише методологію, залишаючи вибір параметрів випробування
    користувачеві, щоб можна було оцінити вплив різних змінних. Він застосовний до інтегрованих систем на пальниках та до систем, де дискретну систему видалення прикріплено до зварювального пальника поблизу зони дуги. Методика підходить для використання з усіма безперервними процесами зварювання дротом, усіма типами матеріалів та усіма параметрами зварювання.
    Цей метод можна використовувати для оцінювання впливу змінних, таких як швидкість потоку видалення, положення насадки видалення, витрати захисного газу, геометрія зварювання, кут зварювального пальника, швидкість виділення диму тощо, на ефективність уловлювання.
    Розробник: Технічній комітет стандартизації «Зварювання та споріднені процеси» (ТК 44), Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України.
    Стандарт набуде чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 20

  • ДСТУ EN IEC 60947-5-2:2021 (EN IEC 60947-5-2:2020, IDT; IEC 60947-5-2:2019, IDT) "Апаратура комутаційна та апаратура керування низьковольтна. Частина 5-2. Пристрої та комутаційні елементи кіл керування. Сенсорні вимикачі"
    Цей стандарт застосовують до індуктивних та ємнісних сенсорних вимикачів, які виявляють наявність металевих і/або неметалевих предметів, ультразвукових сенсорних вимикачів, які виявляють наявність предметів, що відбивають звукові хвилі, оптичних сенсорних вимикачів, які виявляють наявність предметів, та безконтактних магнітних сенсорних вимикачів, які виявляють наявність предметів, що генерують магнітне поле.
    Вироби, охоплені сферою застосування цього стандарту, не дотримуються визначеного поводження за умов несправності. сенсорні вимикачі з визначеним поводженням охоплено IEC 60947-5-3 та вони мають відповідати додатковим вимогам.
    Ці сенсорні вимикачі автономні, мають напівпровідниковий(-і) комутаційний(-і) елемент(и) та їх призначено для приєднання до кіл, номінальна напруга яких не перевищує 250 В 50 Гц/60 Гц змінного струму (дієве значення) або 300 В постійного струму.
    Приклади типових застосувань виробів, на які поширюється цей стандарт:
    - автоматизація промислових процесів та машинобудування;
    - логістична та пакувальна промисловість;
    - конвеєрні стрічки, підйомники;
    - переробна промисловість;
    - електростанції.
    Для спеціальних застосувань (наприклад, корозійна атмосфера) можуть бути потрібні додаткові вимоги.
    Цей стандарт не поширюється на сенсорні вимикачі з аналоговими виходами.
    Мета цього стандарту - встановити для сенсорних вимикачів:
    - терміни;
    - класифікацію;
    - характеристики;
    - інформацію про виріб;
    - нормальні умови експлуатування, встановлення та транспортування;
    - конструктивні та експлуатаційні вимоги;
    - випробування для перевіряння номінальних характеристик.
    Вважають, що вироби, охоплені сферою застосування цього стандарту, вибирає, встановлює та обслуговує лише кваліфікований персонал.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Силові перетворювачі» (ТК 31).
    Стандарт набуде чинності  2022-09-01.
    Кількість сторінок документу = 108

  • ДСТУ 9181:2022 "Споруди транспорту. Мости автодорожні. Настанова з оцінювання та прогнозування технічного стану автодорожніх мостів"
    Цей стандарт поширюється на постійні мости всіх систем, мости суміщені під рейковий транспорт (трамвай або метрополітен) та пішохідні, які експлуатують на автомобільних дорогах загального користування, вулицях і дорогах населених пунктів.
    Цей стандарт установлює правила оцінювання технічного стану мостів і прогнозування залишкового ресурсу їхніх елементів.
    Цей стандарт застосовують під час оцінювання і прогнозування технічного стану мостів, контролювання надійності і прогнозування залишкового ресурсу в системі експлуатування мостів.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Будування мостів» (ТК 321), Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна» (ДП «ДерждорНДІ»).
    Стандарт набуде чинності  2023-01-01.
    Кількість сторінок документу = 32

  • ДСТУ 9182:2022 "Поковки з вуглецевої і легованої сталі, виготовлені куванням на пресах. Припуски і допуски"
    Цей стандарт поширюється на поковки загальної призначеності масою до 130 т з вуглецевої та легованої сталі (сумарний вміст легувальних елементів до 10 %), які виготовляють куванням на пресах. Стандарт установлює
    величину припусків на механічне оброблення, допусків на номінальні розміри поковок, величину напусків для поковок.
    Стандарт не поширюється на поковки з високолегованої сталі і сплавів з особливими фізичними властивостями:
    - зі злитків, вилитих у вакуумі, виготовлених з металу вакуумно-дугового переплавлення (ВДП) та електрошлакового переплавлення(ЕШП);
    - з інструментальних сталей з вмістом вуглецю більше ніж 0,55 % або легувальних елементів більше ніж 5 %;
    - сталей, призначених для виготовлення валків холодного прокатування.
    Цей стандарт не установлює припуски на зразки для механічних випробувань поковок, на захвати для підвішування поковок під час термічного обробляння, а також інші спеціальні припуски.
    Розробник: Технічний комітет «Чавун, прокат листовий, прокат сортовий термозміцнений, вироби для рухомого складу, металеві вироби, інша продукція з чавуну та сталі» (ТК 4).
    Стандарт набуде чинності  2022-09-01.
    Кількість сторінок документу = 51

  • ДСТУ EN ISO 21904-1:2021(EN ISO 21904-1:2020, IDT; ISO 21904-1:2020, IDT) "Охорона здоров’я та безпека у зварюванні та споріднених процесах. Устатковання для уловлювання та відокремлення диму від зварювання. Частина 1. Загальні вимоги"
    Цей стандарт встановлює загальні вимоги до вентиляційного устатковання, використовуваного для уловлювання та відокремлення диму, що утворюється під час зварювання та споріднених процесів, наприклад, під час дугового зварювання та термічного різання.
    Цей стандарт також визначає дані випробування, які треба маркувати на пристроях уловлювання.
    Це стосується проектування та виробництва частин обладнання, охоплюючи витяжні шафи для зварювання, повітроводи, фільтрувальні пристрої, розподільники повітря, системи, що інформують про небезпечну експлуатацію та методи роботи на робочому місці для убезпечення роботи відносно впливу.
    Значні небезпеки перераховано в розділі 4. Він не охоплює електричні, механічні та пневматичні небезпеки.
    Цей стандарт застосовний до:
    - систем місцевої витяжної вентиляції (LEV), за винятком витяжних столів;
    - пересувного та стаціонарного обладнання;
    - устатковання для відокремлення, яке використовують для зварювання та споріднених процесів.
    Цей стандарт не застосовний до:
    - систем загальної вентиляції, подання повітря або руху повітря;
    - систем кондиціювання повітря;
    - шліфувального пилу.
    Цей стандарт поширюється на системи, розроблені та виготовлені після його публікації.
    Примітка. Спеціальні вимоги безпеки для машин термічного різання встановлено в ISO 17916.
    Розробник: Технічній комітет стандартизації «Зварювання та споріднені процеси» (ТК 44), Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України.
    Стандарт набуде чинності  2022-09-01.
    Кількість сторінок документу = 31

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.