Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

З 01.09.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 40 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

  • ДСТУ 9137:2021 "Метрологія. Поляриметри. Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на поляриметри та цукрометри (далі — прилади), призначені для вимірювання кута обертання площини поляризації оптично активних речовин та матеріалів та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготовку до проведення та проведення повірки, обробку результатів вимірювання та оформлення результатів повірки.
    Розробник:Технічний комітет стандартизації «Метрологія та вимірювання» (ТК 63), ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ».
    Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 12

  • ДСТУ 9165:2021 "Феросплави. Загальні вимоги до методів аналізування"
    Цей стандарт поширюється на феросплави та встановлює загальні вимоги до хімічних та фізико-хімічних методів аналізування.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Заготовка прямокутна (сляби), квадратна, трубна, прокат товстолистовий, сировина нерудна чорної металургії» (ТК 97).
    Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 11

  • ДСТУ 2120:2021 "Хлібопекарське виробництво. Терміни та визначення понять"
    Цей стандарт встановлює українську термінологію та її чужомовні терміни-відповідники, упровадження яких має важливе значення для операторів ринку в умовах євроінтеграційних процесів та сприятиме взаєморозумінню в національній і міжнародній торгівлі. Стандарт призначено забезпечити хлібопекарське виробництво сучасним термінологічним нормативним документом національного рівня з урахуванням останніх вимог чинного законодавства щодо безпечності харчових продуктів, українського правопису, а також перспектив розвитку хлібопекарської промисловості та споживчого ринку хліба. Терміни, встановлені національним стандартом, рекомендовано вживати в усіх видах нормативних документів сфери хлібопечення (науковій, науково-методичній, публіцистичній літературі тощо).
    Розробник: Технічний комітет стандартизації (ТК 153) «Хлібобулочні та макаронні вироби», Центральна виробничо-технологічна лабораторія об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості «Укрхлібпром» (ЦВТЛ Укрхлібпрому).
    Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 39

  • ДСТУ EN 14227-15:2021 (EN 14227-15:2015, IDT) "Суміші, укріплені гідравлічним в'яжучим. Технічні умови. Частина 15. Грунти, стабілізовані гідравлічним в'яжучим"
    Цей стандарт установлює технічні вимоги до ґрунтів, стабілізованих гідравлічним в’яжучим, для доріг, аеродромів та інших зон руху транспорту, вимоги до їх складників, складу та класифікацію за результатами лабораторних випробувань. Застосування цього стандарту поширюється на стабілізацію ґрунтів з використанням, окремо чи в комбінації: цементу, золи-винесення, дорожнього гідравлічного в’яжучого, вапна та доменного шлаку.
    Стандарт  набув  чинності  2022-09-01.
    Кількість сторінок документу = 23

  • ДСТУ EN 12607-2:2019 (EN 12607-2:2014, IDT) "Бітуми та бітумні в'яжучі. Визначення опору до твердіння під впливом тепла та повітря. Частина 2. Метод TFOT"
    Цей стандарт установлює метод визначення спільного впливу тепла та повітря на плівку бітуму чи бітумного в’яжучого, що моделює твердіння більшості бітумних в’яжучих у процесі змішування в асфальтозмішувачах. Крім дорожнього бітуму, метод придатний також для інших бітумних в’яжучих, але стандартна температура може спровокувати надмірне твердіння, оскільки вона не відповідає реальним умовам під час перемішування в установці. Метод може не відображати твердіння, що відбувається під час перемішування в’яжучих з теплою сумішшю. Крім того, цей стандарт установлює метод визначення зміни маси окиснених бітумів і твердих промислових бітумів після нагрівання. Метод використовують для виявлення летких компонентів. Цей метод називають TFOT, тобто випробування тонкої плівки в термокамері.
    Стандарт  набув  чинності  2020-01-01.
    Кількість сторінок документу = 12

  • ДСТУ EN 12607-3:2019 (EN 12607-3:2014, IDT) "Бітуми та бітумні в'яжучі. Визначення опору до твердіння під впливом тепла та повітря. Частина 3. Метод RFT"
    Цей стандарт установлює метод визначення спільного впливу тепла та повітря на тонку рухому плівку бітуму або бітумного в’яжучого, що моделює твердіння більшості бітумних в’яжучих у процесі змішування в асфальтозмішувачах. Крім дорожнього бітуму, метод також придатний для інших бітумних в’яжучих, однак стандартна температура може спровокувати надмірне твердіння, оскільки вона не відповідає реальним умовам під час перемішування. Метод не поширюється на твердіння, що відбувається під час перемішування в’яжучих з теплою сумішшю. Цей метод має назву RFT, тобто випробування обертальною колбою.
    Стандарт  набув  чинності  2020-01-01.
    Кількість сторінок документу = 12

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.