Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

З 01.09.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 40 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

  • ДСТУ 9189:2022 "Клеми роздільного рейкового скріплення залізничної колії. Технічні умови"
    Стандарт поширюється на жорсткі клеми ПК, що виготовляють зі штабового прокату, та жорсткі клеми ПКЛ, виготовлені методом лиття, які використовують у проміжних роздільних рейкових скріпленнях на залізобетонних і дерев’яних шпалах та брусах стрілочних переводів та призначені для потреб для залізничний транспорт загального користування.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Прокат сортовий, фасонний та спеціальні профілі» (ТК 2).
    Стандарт  набуде  чинності  2022-11-01.
    Кількість сторінок документу = 15

  • ДСТУ EN ISO 13473-1:2021 (EN ISO 13473-1:2019, IDT; ISO 13473-1:2019, IDT) "Визначення характеристик шорсткості дорожнього покриття за профілями його поверхні. Частина 1. Визначення середньої глибини профілю"
    Цей стандарт установлює метод випробовування для визначання середньої глибини макрошорсткості поверхні покриття (див. розділ 3) вимірюванням профілю покриття та обчисленням глибини шорсткості залежно від цього профілю. Цей метод розроблено для визначання середнього значення глибини лише макрошорсткості покриття і вважається нечутливим до мікрошорсткості покриття та характеристик нерівномірності. Метою цього стандарту є забезпечення доступності прийнятої у світі процедури щодо визначання глибини шорсткості покриття, яка є альтернативою методу об’ємної плями, традиційно використовуваної (як правило, застосовують пісок або скляні кульки), для порівнювання значення глибини шорсткості. Для цього у стандарті описано процедури фільтрації, які розроблено для найкращого представлення глибини шорсткості, що визначено методом об’ємної плями. Сучасні використовувані профілометри майже всі належать до безконтактного типу (наприклад, лазер, світлова щілина або світловий ніж), і цей стандарт, насамперед, призначений саме для цього типу. Також це придатне для застосування його частин для інших типів профілометрів. Серія ISO 13473 була розроблена за необхідності, виявленої під час визначання поверхні випробовування для вимірювання шуму автомобіля (ISO 10844:2014 [6]). Вимірювання глибини макрошорсткості, згідно з цим стандартом, як правило, не є достатнім для визначання умов випробувань щодо вимірювання рівня шуму транспортного засобу або дорожнього руху, та має обмежене застосування, як доповнення, у поєднанні з іншими методами визначання поверхні.
    Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 41

  • ДСТУ EN ISO 13473-5:2021 (EN ISO 13473-5:2009, IDT; ISO 13473-5:2009, IDT) "Визначення характеристик шорсткості дорожнього покриття за профілями його поверхні. Частина 5. Визначення мегашорсткості"
    Цей стандарт встановлює процедури визначання середньої глибини або рівня мегашорсткості поверхні дорожнього покриття вимірюванням кривої профілю поверхні та обчисленням характеристик мегашорсткості на базі цього профілю. Методика призначена для забезпечення повноцінного та точного вимірювання та опису характеристик мегашорсткості дорожнього покриття для різних цілей.
    Оскільки між мегашорсткістю і навколишніми діапазонами існує перекриття, характеристики мегашорсткості неминуче мають певну кореляцію з відповідними показниками у тих діапазонах. Цей стандарт визначає процедуру вимірювання і процедури, які у відповідних частинах сумісні з такими стандартам: ISO 13473-1, ISO 8608 та EN 13036-5.
    Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 28

  • ДСТУ EN ISO 10328:2018 (EN ISO 10328:2016, IDT; ISO 10328:2016, IDT) "Протезування. Вимоги та методи випробування конструкцій протезів нижніх кінцівок"
    Цей стандарт застосовують для оцінення відповідності конструкцій нижніх кінцівок вимогам щодо міцності, установленим у 4.4 ISO 22523:2006.  Гомілковостопні вузли та вузли стопи, які випробовували на відповідність вимогам щодо міцності, установленим у 4.4 ISO 22523:2006 через відповідні випробування згідно з ISO 10328:2006, не повинні повторно випробовувати згідно з ISO 22675:2016.
    ЗАСТОРОГА! Цей стандарт не є настановою для вибору конкретної конструкції протеза нижньої кінцівки за призначеністю індивідуального протеза нижньої кінцівки! Невиконання цієї застороги може спричинити загрозу безпечності користувачів.
    Цей стандарт установлює методи статичних і циклічних випробувань на міцність конструкцій протезів нижніх кінцівок, під час яких типово прикладають сумарні навантаги під час додавання одиничної випробувальної навантаги. Сумарні навантаги на випробний зразок належать до пікових значень складових навантаження, які з’являються в різні моменти упродовж фази опирання під час ходіння. Випробування, встановлені в цьому стандарті, складаються з:
    - основних статичних і циклічних випробувань для всіх складників;
    - додаткового статичного випробування на скручування для всіх складників;
    - додаткових статичних і циклічних випробувань для гомілковостопних вузлів та вузлів стопи для всіх гомілковостопних вузлів як окремих складників разом з гомілковостопними шарнірами або кріпленнями для гомілковостопних шарнірів і всіма вузлами стопи як окремими складниками;
    - додаткового статичного випробування на граничну міцність за максимального згинання в колінному шарнірі та пов’язаних із ним частин для всіх колінних вузлів та додаткових частин усіх колінних вузлів чи складників «колінний вузол–гомілка» і суміжних складників, які забезпечують зупинення згинання в протезі;
    - додаткових статичних і циклічних випробувань замків для колінних вузлів, які замикають колінний вузол у розігнутому положенні колінного вузла чи складника «колінний вузол–гомілка».
    Випробування, встановлені в цьому стандарті, застосовують до таких конструкцій протезів нижніх кінцівок: протези після вичленення в гомілковостопному суглобі (див. примітку 2), протези гомілки, протези після вичленення в колінному суглобі, протези стегна і для дистальної (нижньої) частини, протези після вичленення в тазостегновому суглобі та протези після резекції таза та прямої кишки (див. примітку 3).
    Примітка 1. Випробування може бути проведено на повній конструкції протеза, частковій конструкції протеза чи окремих складниках.
    Примітка 2. Випробування застосовують тільки до протезів після вичленення в гомілковостопному суглобі, які містять складники (стопи) гомілковостопних вузлів, виготовлених серійно.
    Примітка 3. Дистальна частина містить колінний вузол, гомілковостопний вузол та їхні з’єднувальні частини. Випробування тазостегнових вузлів наведено в ISO 15032.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Реабілітаційна техніка» (ТК 139).
    Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 130

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.