Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Перевірити актуальність нормативних документів, якими користується Ваше підприємство!

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook (RUS)

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 грудня 2015 р. N 1057

Київ

Про визначення сфер діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади та Служба безпеки України здійснюють функції технічного регулювання

(назва із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 р. N 12)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановами Кабінету Міністрів України
 від 11 січня 2018 року N 3,
від 10 травня 2018 року N 356,
від 6 листопада 2019 року N 916,
 від 4 грудня 2019 року N 1065,
від 11 грудня 2019 року N 1068,
від 15 січня 2020 року N 12,
від 8 липня 2020 р. N 617

Відповідно до статті 5 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Визначити сфери діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади та Служба безпеки України здійснюють функції технічного регулювання, за переліком згідно з додатком.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 р. N 12)

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

3. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 15 січня 2015 р. N 124-VIII "Про технічні регламенти та оцінку відповідності".

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 75

 

Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 16 грудня 2015 р. N 1057

ПЕРЕЛІК
сфер діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади та Служба безпеки України здійснюють функції технічного регулювання

Найменування органу державної влади

Сфера діяльності, в якій здійснюються функції технічного регулювання (об'єкти технічних регламентів)

Мінекономіки

промислова політика, метрологія та метрологічна діяльність (у тому числі загальна безпечність нехарчової продукції; засоби вимірювальної техніки; мірні ємності; кількість фасованого товару в упаковках; електричне та електронне обладнання, його електромагнітна сумісність; машини; прилади, що працюють на газоподібному паливі; обладнання та захисні системи, призначені для застосування в потенційно вибухонебезпечному середовищі; рухоме обладнання, що працює під тиском; продукція легкої промисловості; іграшки; мийні засоби); агропромислове виробництво (тваринництво, рослинництво, насінництво, розсадництво, садівництво, виноградарство, виноробство, хмелярство, харчова і переробна промисловість); виробництво та обіг органічної продукції (сировини); технічна політика у сфері машинобудування для агропромислового комплексу (у тому числі вимоги до маркування, етикетування, позначень, пакування продукції агропромислового виробництва, органічної продукції (сировини), насінництва та розсадництва, продукція сільськогосподарського та лісогосподарського машинобудування); промислова безпека та охорона праці, поводження з вибуховими матеріалами (у тому числі ліфти; обладнання, що працює під тиском; прості посудини високого тиску; засоби індивідуального захисту; канатні дороги для перевезення пасажирів; вибухові матеріали промислового призначення

Мінінфраструктури

автомобільний, міський електричний, залізничний, морський та річковий транспорт (у тому числі транспортні засоби, їх частини та предмети обладнання; експлуатаційна сумісність (інтероперабельність) залізничної системи; морське обладнання)

МОЗ

охорона здоров'я, створення, виробництво, контроль якості та реалізації лікарських засобів та медичних виробів (у тому числі медичні вироби; медичні вироби для діагностики in vitro; активні медичні вироби, які імплантують; лікарські засоби; косметична продукція; тютюнові вироби)

МВС

охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки (у тому числі піротехнічні вироби; технічні засоби охоронного призначення; спеціальні засоби індивідуального захисту та активної оборони; мисливська і спортивна вогнепальна зброя; холодна зброя; конструктивно схожі із зброєю вироби для розваг і відпочинку)

ДСНС

цивільний захист, техногенна і пожежна безпека, гідрометеорологічна діяльність (у тому числі засоби протипожежного захисту; засоби цивільного захисту (крім виробів медичного призначення та лікарських засобів); пожежобезпечність продукції (крім видів продукції, які включені до сфер діяльності, в яких функції технічного регулювання здійснюються іншими центральними органами виконавчої влади, і стосовно яких встановлені вимоги щодо пожежобезпечності)

Позицію виключено

 

Міненерговугілля

паливно-енергетичний комплекс (у тому числі автомобільні бензини; дизельне, суднове та котельне паливо)

Мінсоцполітики

технічні та інші засоби реабілітації (в тому числі протезно-ортопедичні вироби та крісла колісні, на які поширюється дія технічного регламенту щодо медичних виробів)

Мінрегіон

будівництво, містобудування, промисловість будівельних матеріалів, житлово-комунальне господарство (у тому числі будинки, будівлі, споруди та лінійні об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури; будівельні вироби)

Держенергоефективності

ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлювані джерела енергії та альтернативні види палива (у тому числі вимоги до екодизайну; енергетичне маркування; відновлювані джерела енергії та альтернативні види палива)

Міноборони

оборона і військове будівництво (у тому числі озброєння та військова техніка)

Міндовкілля

охорона навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки, рибне господарство та рибна промисловість, лісове господарство, у тому числі вимоги до маркування, етикетування, позначень, пакування продукції рибного господарства та рибної промисловості, лісового господарства (крім видів продукції, які включені до сфер діяльності, в яких функції технічного регулювання здійснюються іншими центральними органами виконавчої влади, і стосовно яких встановлені характеристики щодо її екологічної безпечності)

Держатомрегулювання

безпека використання ядерної енергії (пакувальні комплекти для зберігання та захоронення радіоактивних відходів; закриті джерела іонізуючого випромінювання)

ДКА

космічна діяльність (у тому числі космічна техніка)

Адміністрація Держспецзв'язку

телекомунікації, користування радіочастотним ресурсом, криптографічний та технічний захист інформації (у тому числі радіообладнання, технічні засоби телекомунікацій і телекомунікаційне кінцеве (термінальне) обладнання; засоби криптографічного захисту інформації та спеціального зв'язку, процес їх створення та функціонування у складі інформаційно-телекомунікаційних систем; засоби технічного захисту інформації)

Мінцифри

сфери електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг (засоби електронної ідентифікації у сфері електронного урядування, технічні засоби, що використовуються під час надання електронних довірчих послуг)

СБУ

державна безпека (спеціальні технічні засоби для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації)

(додаток із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. N 3,
від 10.05.2018 р. N 356,
від 06.11.2019 р. N 916,
від 04.12.2019 р. N 1065,
від 11.12.2019 р. N 1068,
від 15.01.2020 р. N 12)

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 грудня 2015 р. N 1057

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. N 288 "Про затвердження переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності та розроблення технічних регламентів" (Офіційний вісник України, 2002 р., N 11, ст. 521).

2. Пункт 5 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2002 р. N 1457 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 40, ст. 1860).

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 19 березня 2003 р. N 358 "Про внесення змін до переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності та розроблення технічних регламентів" (Офіційний вісник України, 2003 р., N 12, ст. 541).

4. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2003 р. N 510 "Про забезпечення сертифікації зернових складів на відповідність послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, запровадження складських документів на зерно" (Офіційний вісник України, 2003 р., N 16, ст. 706).

5. Пункт 25 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2003 р. N 717 (Офіційний вісник України, 2003 р., N 21, ст. 937).

6. Пункт 8 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2003 р. N 873 (Офіційний вісник України, 2003 р., N 23, ст. 1080).

7. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. N 568 "Про внесення змін до переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності та розроблення технічних регламентів" (Офіційний вісник України, 2004 р., N 17, ст. 1194).

8. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2004 р. N 1616 "Про доповнення переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються розроблення технічних регламентів і функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності" (Офіційний вісник України, 2004 р., N 49, ст. 3213).

9. Пункт 8 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2004 р. N 1758 (Офіційний вісник України, 2004 р., N 52, ст. 3452).

10. Пункт 9 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2005 р. N 746 (Офіційний вісник України, 2005 р., N 33, ст. 1990).

11. Пункт 19 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2006 р. N 1700 (Офіційний вісник України, 2006 р., N 50, ст. 3324).

12. Постанова Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 р. N 325 "Про внесення змін до переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності та розроблення технічних регламентів" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 28, ст. 885).

13. Постанова Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2008 р. N 411 "Про доповнення переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються розроблення технічних регламентів і функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 32, ст. 1052).

14. Постанова Кабінету Міністрів України від 10 червня 2009 р. N 583 "Про доповнення переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються розроблення технічних регламентів і функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 44, ст. 1471).

15. Пункт 7 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2010 р. N 675 "Деякі питання діяльності Державного комітету з питань науки, інновацій та інформатизації" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 58, ст. 2025).

16. Пункт 1 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2010 р. N 902 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 75, ст. 2668).

17. Пункт 4 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження та альтернативних видів палива, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 р. N 841 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 61, ст. 2427).

18. Пункт 1 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 р. N 1022 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 80, ст. 2939).

19. Пункт 1 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. N 1171 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 89, ст. 3236).

20. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. N 321 "Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів" (Офіційний вісник України, 2012 р., N 31, ст. 1146).

21. Постанова Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2012 р. N 722 "Про внесення змін до переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності та розроблення технічних регламентів" (Офіційний вісник України, 2012 р., N 60, ст. 2426).

22. Постанова Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2012 р. N 825 "Про внесення змін до переліку центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності" (Офіційний вісник України, 2012 р., N 67, ст. 2739).

____________

 


Назад 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2021, ЛЕОНОРМ.