Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

В НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 38,50 грн. та є однією з найнижчих в Україні. Увага! НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов з 01.05.2022 р. на спрощену систему оподаткування (єдиний податок третьої групи за ставкою 2%), та звільняється від обов’язку нарахування та сплати ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

  • ДСТУ EN ISO 4254-7:2019 (EN ISO 4254-7:2017, IDT; ISO 4254-7:2017, Corrected version 2019-03, IDT) "Сільськогосподарські машини. Вимоги щодо безпеки. Частина 7. Комбайни зернозбиральні, кормозбиральні, бавовнозбиральні та комбайни для збирання цукрової тростини"
    Цей стандарт, який передбачено застосовувати разом з ISO 4254-1, установлює вимоги щодо безпеки та їх перевіряння під час проектування і виготовлення зернозбиральних, кормозбиральних, бавовнозбиральних комбайнів і комбайнів для збирання цукрової тростини. У ньому описано методи усунення або зменшення небезпек, що виникають під час використання цих машин за призначенням однією людиною (оператором) за нормального експлуатування та технічного обслуговування. Крім того, цей стандарт визначає типову інформацію стосовно безпечних способів експлуатування, яку повинен надати виробник. Якщо положення цього стандарту відрізняються від положень, наведених в ISO 4254-1, то положення цього стандарту мають перевагу над положеннями ISO 4254-1 для машин, спроектованих і виготовлених відповідно до цього стандарту. У цьому стандарті, разом з ISO 4254-1, розглянуто всі суттєві небезпеки (наведені в таблиці А.1), небезпечні ситуації та події щодо зернозбиральних, кормозбиральних, бавовнозбиральних комбайнів та комбайнів для збирання цукрової тростини в разі використання їх за призначенням і за умов неправильного використання, обґрунтовано передбачуваного виробником. Стандартне застосовний до небезпек, які виникають від присутності інших людей, крім оператора, небезпек під час очищення зернового бункера та небезпек, пов’язаних з вібрацією та рухомими частинами силової передачі, за винятком вимог до міцності огороджень і бар’єрів. Стосовно гальмування та рульового керування стандарт застосовують лише стосовно ергономічних аспектів (наприклад, розміщення педалі гальмування та кермового колеса); інші аспекти щодо гальмування і рульового керування у стандарті не розглядають. Для причіпних збиральних комбайнів стандарт застосовний лише до небезпек, пов’язаних з робочим процесом.
    Цей стандарт не визначає вимог до конструкції захисних пристроїв у разі перекидання (якщо застосовно).
    Рівні ефективності захисту (або категорії захисту) частин систем керування, пов’язаних з безпекою, згідно з ISO 25119 або ISO 13849 не розглядають у цьому стандарті. Стандарт не застосовний до машин, виготовлених до дати його опублікування.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Трактори і сільськогосподарські машини» (ТК 69); Державна наукова установа «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого» (УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого)
    .
    Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 48

  • ДСТУ EN IEC 61496-3:2021 (EN IEC 61496-3:2019, IDT; IEC 61496-3:2018, IDT) "Безпечність машин. Електрочутливе захисне обладнання. Частина 3. Особливі вимоги до активних оптоелектронних захисних пристроїв, що реагують на дифузне відбиття (AOPDDR)"
    Цей стандарт встановлює додаткові вимоги до проєктування, конструювання та випробування електрочутливого захисного обладнання (ЕSPE), що є частиною системи, пов’язаної з убезпеченням, та застосовує активні оптоелектронні захисні пристрої, що реагують на дифузне відбиття (АОPDDR), призначені спеціально для виявлення людини чи частин її тіла. Особливу увагу приділяють вимогам, які забезпечують досягнення відповідних показників, пов’язаних з убезпеченням. ЕSPЕ може охоплювати додаткові функції, пов’язані з функцією убезпечення, вимоги до яких наведено як у додатку А цього стандарту, так і у додатку А IEC 61496-1: 2012.
    Цей стандарт не встановлює розмірів, конфігурації та розташування зони виявлення відносно небезпечних частин для будь-якого конкретного застосування, а також не характеризує небезпечний стан будь-якої машини. Стандарт обмежено функціюванням ESPE та способом його зв’язку з машиною. AOPDDR - це пристрої, що мають: - одну чи більше зон виявлення, зазначених у двох вимірах (AOPDDR-2D), або - одну чи більше зон виявлення, зазначених у трьох вимірах (AOPDDR-3D), в яких випромінювальний елемент(и) випромінює(-ють) у ближньому інфрачервоному діапазоні. Якщо випромінення потрапляє на об’єкт (наприклад, людину чи її кінцівки), його частина, відбита від об’єкта, досягає приймального(-их) елемента(-ів) як дифузне відбиття. Це відбиття використовують для визначення положення об’єкта.
    Оптоелектронні пристрої, що виконують тільки одну одновимірну точкову функцію вимірювання, наприклад, оптичні давачі відстані, цей стандарт не охоплює. Цей стандарт не стосується тих аспектів, які потрібні для складної класифікації чи диференціації виявленого об’єкта.
    Цей стандарт не поширюється на вимоги та випробування зовні приміщень. З цього стандарту вилучені AOPDDR, які використовують випромінювання з піковою довжиною хвилі поза діапазоном від 820 нм до 950 нм, і ті, що використовують інше випромінювання, крім генерованого самим AOPDDR. Для давачів, які використовують випромінювані довжини хвиль поза цим діапазоном, цей стандарт можна використовувати як орієнтир. Цей стандарт стосується AOPDDR, які мають виявляти об’єкт мінімального розміру - у діапазоні від 30 мм до 200 мм. Цей стандарт, окрім задач щодо захисту людини, може мати інше призначення, наприклад, щодо захисту машин або виробів від механічних пошкоджень. Для такого застосування можуть бути доречними різні вимоги, наприклад, якщо матеріали, що має розпізнати функція зондування, мають інші властивості, ніж властивості шкіри людини та її одягу. Цей стандарт не поширюється на вимоги до сумісності з електромагнітними викидами (ЕМС).
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Засоби і системи автоматизації технологічних процесів, пакування та контейнеризації» (ТК 98)
    .
    Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 71

  • ДСТУ EN 62841-3-12:2020 (EN 62841-3-12:2019, IDT; IEC 62841-3-12:2017, MOD) "Інструменти ручні електро механічні, переносні інструменти і машини для газонів та садів. Безпека. Частина 3-12. Додаткові вимоги до переносних різенарізних верстатів"
    Цейстандарт застосовують до переносних різенарізних верстатів.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Стандартизація електропобутових машин та приладів» (ТК 13).
    Стандарт  набув  чинності  2020-12-20.
    Кількість сторінок документу = 27

  • ДСТУ EN 55016-1-2:2019 (EN 55016-1-2:2014; A1:2018, IDT; CISPR 16-1-2:2014; A1:2017, IDT) "Тенічні вимоги до апаратури для вимірювання радіозбурень і несприйнятливості та методи вимірювання. Частина 1-2. Апаратура для вимірювання радіозбурень і несприйнятливості. Пристрої зв’язку для вимірювання кондуктивних збурень"
    Цей стандарт установлює характеристики та якість функціювання обладнання для вимірювання напруг і струмів радіозбурень у діапазоні частот від 9 кГц до 1 ГГц.
    Технічні вимоги до допоміжного обладнання встановлено для еквівалента мережі живлення, датчиків струму й напруги та з’єднувальних блоків для інжекції струму в кабелі.
    Вимоги цього стандарту мають бути виконані на всіх частотах і за всіх рівнів напруги та струму радіозбурень у межах діапазону вимірювань вимірювального обладнання CISPR.
    Методи вимірювання подано в серії стандартів CISPR 16-2, додаткову інформацію про радіозбурення наведено в CISPR 16-3, а невизначеності, статистику та моделювання норм подано в серії стандартів CISPR 16-4.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Електромагнітна сумісність та стійкість радіо-електронних, електронних та електротехнічних засобів» (ТК 22).
    Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 79

  • ДСТУ ETSI EN 319 122-1:2021 (ETSI EN 319 122-1 V1.2.1(2021-10), IDT) "Електронні підписи та інфраструктури (ESI). Цифрові підписи CAdES. Частина 1. Структурні блоки та базові підписи CAdES"
    Цей стандарт визначає формати базових підписів CAdES, які забезпечують основні функції, необхідні для широкого спектру випадків застосування бізнесом та урядом електронних процедур та комунікацій. Їх застосовують широкі кола громад, коли є явна потреба у взаємодії цифрових підписів, що їх застосовують в електронних документах.
    Стандарт може бути застосовано для будь-яких транзакцій між фізичною особою та компанією, між двома компаніями, між фізичною особою та урядовим органом тощо. Цей документ не залежить від будь-якого середовища. Його можна застосовувати до будь-якого середовища, наприклад, смарт-картки, SIM-картки мереж цифрового мобільного зв’язку GSM, спеціальних програм для електронного підпису тощо.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Інформаційні технології» (ТК 20), Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН та МОН України.
    Стандарт набуде чинності  2022-09-01.
    Кількість сторінок документу = 54

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.