Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ

ЛИСТ

 

від 13.09.2006 р. N 8085-3-11/18

Держспоживстандарт України розглянув звернення щодо питань, пов'язаних з оформленням звернень громадян, та повідомляє таке.

Відповідно до ст. 1 Закону України від 02.10.2006 р. N 393/96-ВР "Про звернення громадян" (далі - Закон) громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Особи, які не є громадянами України і законно перебувають на її території, мають таке ж право на подання звернення, як і громадяни України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

Звернення має бути оформлене відповідно до вимог Закону. Згідно зі ст. 5 Закону у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Вимога щодо обов'язкового наведення паспортних даних у Законі відсутня.

Щодо надання покупцем паспортних даних під час придбання або заміни товарів, то нормативно-правові акти, що регламентують порядок заняття торговельною діяльністю, не містять подібних норм, тому відмова покупця повідомити продавцю свої паспортні дані не може бути підставою для неукладення договору купівлі.

Повідомляємо, що наразі підготовлено проект Закону України "Про Державний ринковий нагляд". З прийняттям цього Закону буде розроблена нова Інструкція про порядок здійснення державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил, у якій будуть враховані вимоги цього Закону та інших нормативно-правових актів, зокрема і Закону України "Про звернення громадян".

 

В. о. Голови 

С. Черепков 


 

 


Назад

 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.