Головна сторінка порталу

 

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ ПРОДУКЦІЇ НІЦ "ЛЕОНОРМ"

 

ЗНАЙТИ ТА ЗАМОВИТИ ОФІЦІЙНІ КОПІЇ ТЕКСТІВ СТАНДАРТІВ (ДСТУ, ДСТУ Б, ДСТУ ISO, ДСТУ EN, ДСТУ IEC, ГОСТ, ...)

Зробити стартовою
Додати до вибраного
Пошук знайти
 

Веб Леонорм
укррос


Бізнес-портал "Леонорм" = WWW.LEONORM.COM.UA

Новини порталу "ЛЕОНОРМ"

 Продукція та послуги від НІЦ "ЛЕОНОРМ"

Шановні клієнти та партнери, в цей надзвичайно складний час, НІЦ "ЛЕОНОРМ" працює та продовжує надавати доступ до своїх продуктів та послуг та поширювати офіційні копії стандартів.

Пропонуємо Вам завантажити новий каталог інформаційних продуктів, видань, баз даних та послуг виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" на 2022-2023 роки станом на 01.09.2022 р. - Zip-архів фaйлу у форматі PDF (Catalog_2022-23.zip). З 01.09.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту складає 40 грн. Увага! НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов з 01.05.2022 року на спрощену систему оподаткування (єдиний податок третьої групи за ставкою 2%) до припинення воєнного стану на території України та звільняється від обов’язку нарахування та сплати ПДВ.

 

УВАГА! АКЦІЇ!

 • НОВІ КЛІЄНТИ, які придбають БД "Електронний Реєстр Технічних регламентів України та пов’язаних з ними Європейських Директив" для системи «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ» отримують знижку до 20% на базовий комплект системи та його оновлення протягом 2023 р.

Переглянути інформацію про всі наші акції >>>

 

Інформаційна cистема метролога LeoMETR призначена для автоматизації функцій обліку, планування, контролю та нагляду за експлуатацією засобів вимірювальної техніки (3BT) на підприємстві. LeoMETR також допоможе автоматизувати роботу з технічною документацією в галузі метрологічного забезпечення підприємства. Актуальна версія LeoMETR 4.1.1 від 21.07.2022 р.

З метою врахування змін, що випливають із чинного законодавства України в метрологічній сфері, а також пропозицій наших клієнтів розроблено нову версію 4 ІС "LeoMETR"!

Що нового в версії 4 "LeoMETR" у порівнянні з версією 3:
1. Новий звіт в Excel «ЗВТ, що підлягають калібруванню».
2. Новий види процесів перевірки ЗВТ "Визначення метрологічних характеристик" (або "Атестація"), та Технічне обслуговування включно з періодичністю та історією і т.ін. по аналогії з повіркою та калібруванням з можливістю формувати звіти.
3. Нове дерево Класифікації ЗВТ, інші зміни в інтерфейсі користувача.
4. Оновлені режими «Синхронізація наявних файлів» і «Оновлення розрахункових даних» для ведення системи інформаційних прапорців.
5. Автоматизоване оновлення Реєстру затверджених типів засобів вимірювальної техніки.
6. Адаптація ПЗ ІС "LeoMETR" до Windows 10 та Windows 11.

Для ознайомлення Ви можете завантажити оновлене щодо версії 4  "Керівництво користувача LeoMETR (LeoMetr_Start.pdf) в архівному файлі LeoMetr4_PDF.zip

Використання системи "LeoMETR" дозволить автоматизувати:

- ведення реєстру ЗВТ підприємства;
- облік ЗВТ по підрозділам та місцям установлення;
- облік переміщень ЗВТ по підрозділам;
- формування графіків повірок, калібрувань, ремонтів ЗВТ;
- формування різноманітних довідок по стану ЗВТ на підприємстві та в підрозділах;
- формування різноманітних звітів по роботі метрологічних підрозділів;
- відображення інформації про актуальні нормативні документи в сфері метрології (за умови придбання оновлення баз даних ІС LeoMETR);
- ведення внутрішнього реєстру паспортів ЗВТ, методик вимірювань та інших внутрішніх документів підприємства;
- експорт існуючої інформації на підприємстві про ЗВТ з бази даних ІС LeoMETR в форматах WORD або EXCEL.  
Докладніше... 

Замовити >>>

Актуальна версія інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-інформ 3" - 3.3.3 від 07.04.2022 р.

Третя версія "ЛЕОНОРМ-інформ" дозволяє користуватись новими можливостями, а саме:

 •  Новий інтерфейс меню в стилі Ribbon (Стрічка)

 •  Автоматичне визначення наявності інстальованих модулів

 •  Інформаційна підтримка наявності оновлення для баз даних та нової версії програмного забезпечення.

 •  Автоматичне оновлення програмного забезпечення

 •  Нові протоколи при оновленні бази даних

 •  Новий модуль TASKS: виконання завдань за розкладом в фоновому режимі

 •  Новий звіт "Видані за період"

 •  Новий режим оновлення статусів документів

 •  Спрощено режим "Замовлення документів"

 •  Максимально допустима кількість документів на при формуванні для друку або збереження у файл збільшена до 5000

Враховано також низку пропозицій найбільш досвідчених користувачів інформаційної cистеми  ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ, які надійшли в НІЦ «ЛЕОНОРМ» за роки попередньої експлуатації цієї ІС. Докладніше...

Замовити >>>

Інформаційна cистема «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ». Додаткові можливості модуль PROF
Дозволяє:

 •   створювати користувацькі БД на основі придбаних шаблонів;

 •   вводити, коригувати та видаляти інформацію в користувацьких БД;

 •   підключати до користувацьких БД будь-які типи електроних документів;

 •   працювати з підключеними до локальної мережі БД;

 •   надавати інформацію користувацьких БД іншим користувачам локальної мережі.

Замовити >>>

Інформаційна cистема «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ». Додаткові можливості модуль COMM

   Дозволяє:

 •   підключати до БД електронні тексти документів у будь-якому форматі (pdf, doc, rtf та ін.);

 •   створювати особисті та загальні коментарі до об’єктів БД;

 •   налаштовувати варіанти пошуку та перегляду створених коментарів

Для ознайомлення Ви можете завантажити  "Керівництво користувача додаткового модуля COMM нової версії 2.0.8 " у форматі DОС (Inform_Mod_COMM.zip = 1385 Kb),  або переглянути відео, яке ознайомить Вас з основними можливостями додаткового модуля COMM (https://www.youtube.com/watch?v=fel5mQ5ytfw)
Замовити >>>

БД "Електронний Реєстр Технічних регламентів України та пов’язаних з ними Європейських Директив ..." для ІС "Леонорм-ІНФОРМ"  (станом на 02.11.2022).  Докладніше...

Містить:

 • позначення та назва технічного регламенту;
 • перелік стандартів та НД ;
 • перелік законів та нормативно-правових документів;
 • нормативно-правовий акт, яким затверджений технічний регламент;
 • призначені органи з оцінки відповідності продукції вимогам технічного регламенту
 • директиви Європейського парламенту, в тому числі заснованих на принципах Нового та Глобального підходів, та пов’язані з Технічними Регламентами України.

Дозволяє:

 • шукати та формувати переліки документів;
 • переглядати та друкувати тексти нормативно-правових документів;
 • формувати та зберігати особисті тематичні добірки документів бази даних;
 • переглядати бібліографічний опис кожного стандарту;
 • формувати та зберігати особисті тематичні добірки документів бази даних;
 • працювати з базою даних декільком користувачам одночасно, використовуючи локальну комп’ютерну мережу.

Пропонуємо Вам переглянути відео, яке ознайомить Вас з основними можливостями бази даних "Електронний Реєстр Технічних регламентів України та пов’язаних з ними Європейських Директив... https://youtu.be/sYhG7PyynbY)

Код для замовлення: 6571    Замовити >>>

ПОКАЖЧИК бібліографічних описів «СТАНДАРТИ УКРАЇНИ» 2022 
Формування переліку чинних нормативних документів «Стандарти України (ДСТУ). Покажчик бібліографічних описів стандартів 2022 р.». Постачання в друкованому вигляді, укр. мовою. До покажчика долучено переліки скасованих (замінених) стандартів з позначенням документів, що їх замінюють, та переліки міжнародних і регіональних стандартів, прийнятих як національні стандарти України.
Код для замовлення: 1300-22Замовити >>>

[New!]25.11.2022 - На веб-порталі «ЛЕОНОРМ» проведено чергове оновлення бази даних покажчиків бібліографічних описів національних та міждержавних стандартів України (станом на 25.11.2022 р.) - актуалізовано реквізити "Анотація українська" та "Кількість сторінок".

23.11.2022 - У листопаді 2022 року «НІЦ «ЛЕОНОРМ» продовжує постачання для інформаційної системи "Леонорм-ІНФОРМ" Бази Даних «Нормативно-правові документи у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини». Ця спеціалізована повнотекстова БД містить документи, що регулюють безпечність харчових продуктів та ветеринарну діяльність в Україні, форми міжнародних сертифікатів для забезпечення державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження; переліки стандартів; загальні настанови стосовно правил ЄС щодо імпорту та транзиту живих тварин і продуктів тваринного походження; методичні рекомендації щодо застосування законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції; словники термінів та інші довідкові матеріали. В БД «Нормативно-правові документи у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини» тепер внесено документи, щодо дотримання законодавства про харчові продукти, корми, державний ветеринарно-санітарний контроль у період воєнного стану (інформація актуалізована станом на 22.11.2022 р.). Звертаємо також Вашу увагу на те, що у період воєнного стану перестали бути доступними багато корисних інформаційних джерел з реєстрами документів та переліками організацій, тощо, а також і навіть сам інтернет може бути не доступний в потрібний момент, а локальна актуалізована повнотекстова база даних «Нормативно-правові документи у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини» завжди до Ваших послуг!   Докладніше...

22.11.2022 - Для інформаційної системи «LeoMETR» вийшло оновлення для актуалізовано бази даних « «Нормативн-правові документи в сфері метрології» станом на 18.10.2022 р.).   Докладніше...

17.11.2022 - Для інформаційної системи «LeoMETR» вийшло оновлення для актуалізовано бази даних «Каталог нормативних документів в сфері метрології» включно ІПС № 9 за 2022 рік та згідно наказів ДП «УкрНДНЦ» за жовтень і листопад 2022 р. (станом на 16.11.2022 р.).   Докладніше...

17.11.2022 - Для БД «Електронний каталог національних та міждержавних стандартів України» інформаційної системи «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ» вийшло оновлення бази даних включно ІПС № 9 за 2022 рік та згідно наказів ДП «УкрНДНЦ» за жовтень і листопад 2022 р. (станом на 16.11.2022 р.).   Докладніше...

17.11.2022 - На веб-порталі «ЛЕОНОРМ» розміщено реєстр СТАНДАРТІВ «ЛЕОНОРМ - ABCD» за вересень (згідно з ІПС 9 - 2022). За умови спати за користування даним ресурсом, Ви можете переглядати «ЛЕОНОРМ - ABCD» в режимі он-лайн.

04.11.2022 - Для інформаційної системи «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ» вийшло оновлення БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України та пов’язаних з ними Європейських директив» (станом на 02.10.2022 р.).   Докладніше...

 Технічне законодавство України :

[New!] 24.11.2022 - КМ України, Постанова від 22.11.2022 № 1310 "Про затвердження норм виробничих втрат спирту коньячного, зернового дистиляту та інших спиртових дистилятів і норм втрат спирту та готової продукції під час виробництва деяких видів алкогольних напоїв"

22.11.2022 - КМ України, Постанова від 15.11.2022 № 1298 "Про внесення змін до Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації"

22.11.2022 - КМ України, Постанова від 18.11.2022 № 1295 "Про затвердження Методики розрахунку плати за видачу ветеринарних документів"

21.11.2022 - ВР України, Закон від 03.11.2022 № 2718-IX "Про матеріали і предмети, призначені для контакту з харчовими продуктами";

ВР України, Закон від 19.10.2022 № 2697-IX "Про Митний тариф України"

 17.11.2022 - КМ України, Постанова від 16.11.2022 № 1288 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України";

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ, Наказ від 20.10.2022 № 813 "Про затвердження Гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів тваринного походження"

16.11.2022 - МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ, Наказ № 1735 від 24.09.2022 р. "Про заборону використання 2,4,4’-трихлоро-2’-гідроксідіфеніл ефіру у виробництві пластикових матеріалів та предметів, призначених для контакту з харчовими продуктамии"

14.11.2022 - КМ України, Постанова від 11.11.2022 № 1274 "Про внесення змін до Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал"

11.11.2022 - МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ, Наказ № 1983 від 04.11.2022 р. "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 14 жовтня 2022 року N 1871";

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ, Наказ № 1871 від 14.10.2022 р. "Про затвердження Змін до Гігієнічних регламентів хімічних речовин у повітрі робочої зони"

08.11.2022 - КМ України, Постанова від 31.10.2022 № 1222 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 р. № 804 і від 27 лютого 2019 р. № 152"

07.11.2022 - КМ України, Постанова від 04.11.2022 № 1238 "Про затвердження Порядку подання інформації про сертифікацію систем енергетичного та/або екологічного менеджменту суб'єктів господарювання";

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ, Наказ від 17.10.2022 № 795 "Про затвердження Вимог до екстрактів кави та екстрактів цикорію"

 01.11.2022 - МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ, Наказ № 3827 від 14.10.2022 р. "Про внесення змін до наказу Міністерства економіки України від 26 вересня 2022 року N 3390"

31.10.2022 - КМ України, Постанова від28.10.2022 № 1218 "Про затвердження норм виробничих втрат і виходу спирту етилового, у тому числі біоетанолу"

28.10.2022 - МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ, Наказ від 13.10.2022 № 779 "Про врахування висловлених органом державної реєстрації зауважень до наказу Міністерства інфраструктури України від 12 серпня 2022 року N 599"

25.10.2022 - МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ, Наказ від 09.09.2022 № 664 "Про затвердження Порядку визначення органом із сертифікації обсягів проб сертифікованого насіння сортів рослин та гібридів першого покоління, призначеного для проведення ділянкового (ґрунтового) сортового контролю та лабораторного сортового контролю";

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ, Наказ від 12.08.2022 № 599 "Про затвердження уніфікованої форми акта, що складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб'єктом господарювання вимог законодавства, норм і стандартів у сфері залізничного транспорту, та форми припису щодо усунення порушень, виявлених під час проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб'єктом господарювання вимог законодавства, норм і стандартів у сфері залізничного транспорту"

  Технічне регулювання :

[New!]23.11.2022 - На офіційному сайті Міністерства економіки України в розділі «Обговорення проектів документів» оприлюднено Проект наказу Міністерства економіки України «Про затвердження Змін до Порядку передачі та зберігання комплектів документації, пов’язаної з виконанням призначеними органами з оцінки відповідності/визнаними незалежними організаціями завдань з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, у разі скорочення сфери призначення, призупинення дії або анулювання свідоцтва про призначення та Типового положення про секторальну (міжсекторальну) групу призначених органів з оцінки відповідності та/або визнаних незалежних організацій».   Докладніше...

 22.11.2022 - Україна входить до п’ятірки лідерів-експортерів органічної продукції до ЄС, - перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.   Докладніше...

22.11.2022 - Кабінет Міністрів України затвердив Методику розрахунку плати за видачу ветеринарних документів.   Докладніше...

22.11.2022 - На офіційному сайті Міністерства економіки України в розділі «Технічне регулювання» оприлюднено Наказ Мінекономіки від 11.11.2022 № 4552 “Про затвердження Зміни № 9 до національного класифікатора ДК 002:2004”.   Докладніше...

21.11.2022 - На офіційному сайті ДП «УкрНДНЦ» розміщено черговий випуск Інформаційного дайджесту новин міжнародних і регіональних організацій зі стандартизації (за жовтень 2022 року) Докладніше...

18.11.2022 - Дотримання гігієнічних вимог під час виробництва та обігу продуктів тваринного походження: Міністерство аграрної політики та продовольства України впроваджує європейську практику.   Докладніше...

18.11.2022 - Нові надходження національних стандартів українською мовою: ДСТУ 8493:2015 "Ветеринарна медицина. Методи лабораторної діагностики вірусної геморагічної хвороби кролів"; ДСТУ EN 772-16:2022 (EN 772-16:2011, IDT) "Методи випробування стінових каменів. Частина 16. Визначення розмірів"; ДСТУ EN ISO 12006-2:2020 (EN ISO 12006-2:2020, IDT; ISO 12006-2:2015, IDT) "Зведення будівель. Організація інформації про будівлі та споруди. Частина 2. Структура класифікації"; ДСТУ EN ISO 29481-1:2022 (EN ISO 29481-1:2017, IDT; ISO 29481-1:2016, IDT) "Інформаційні моделі будівель. Настанова з доставляння інформації. Частина 1. Методологія та формат"; ДСТУ ISO 22263:2020 (ISO 22263:2008, IDT) "Організація інформації про будівлі та споруди. Структура управління інформацією про проєкт"; ДСТУ 1.8:2022 "Національна стандартизація. Правила розроблення програми робіт з національної стандартизації".   Докладніше...

18.11.2022 - Уряд України прийняв Постанову, яка спрощує імпорт генераторів та іншого енергетичного обладнання. Цей документ доповнює шість постанов Кабінету Міністрів про затвердження певних технічних регламентів, дія яких може поширюватись на відповідні товари.   Докладніше...

16.11.2022 - Верховна Рада ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства у сфері охорони прав на сорти рослин та насінництва і розсадництва у відповідність із положеннями законодавства Європейського Союзу» (реєстр. № 3680-д), який спрощує процедуру експертизи, реєстрації сортів рослин та обігу насіння і садивного матеріалу.   Докладніше...

16.11.2022 - Національний орган стандартизації оприлюднив роз'яснення щодо відновлення чинності в Україні міждержавних стандартів (ГОСТ), розроблених до 1992 року.   Докладніше...

16.11.2022 - У першому читанні Верховною Радою України прийнято урядовий законопроект «Про державне регулювання генетично-інженерної діяльності та державний контроль за обігом генетично модифікованих організмів і генетично модифікованої продукції для забезпечення продовольчої безпеки» (№ 5839 від 05.08.2021).   Докладніше...

16.11.2022 - Нові надходження національних стандартів українською мовою: ДСТУ 9151:2021 "Феросилікомарганець. Методи визначення кремнію"; ДСТУ 9152:2021 "Сталь та чавун. Методи визначення молібдену"; ДСТУ 9153:2021 "Сталь та чавун. Методи визначення бору"; ДСТУ 9173:2022 "Макухи, шроти і гірчичний порошок. Методи визначення кольору, запаху, кількості темних включень та дрібних домішок"; ДСТУ 9174:2022 "Макухи, шроти і гірчичний порошок. Метод визначення золи"; ДСТУ 9175:2022 "Комбікорми. Методи визначення запаху, зараженості шкідниками хлібних запасів".   Докладніше...

15.11.2022 - За період воєнного стану збільшилася кількість виробників продуктів тваринного походження, що мають право експорту до ЄС.   Докладніше...

15.11.2022 - Нові надходження національних стандартів українською мовою: ДСТУ 9145:2021 "Метрологія. Прилади контролю за дотриманням правил дорожнього руху з функціями фото- і відеофіксації. Вимірювачі швидкості руху транспортних засобів дистанційні, вимірювачі просторово-часових параметрів місцеположення транспортних засобів дистанційні. Методика повірки"; ДСТУ 9146:2021 "Метрологія. Віскозиметри динамічної в’язкості автоматичні. Методика повірки"; ДСТУ 9147:2021 "Метрологія. Аналізатори масової частки фосфоліпідів. Методика повірки"; ДСТУ 9149:2021 "Метрологія. Віскозиметри Гепплера. Методика повірки"; ДСТУ 9150:2021 "Метрологія. Аналізатори соматичних клітин віскозиметричні. Методика повірки"; ДСТУ 9155:2021 "Метрологія. Віскозиметри умовної в’язкості. Методика повірки"; ДСТУ 9148:2021 "Метрологія. Віскозиметри капілярні скляні. Методика повірки".   Докладніше...

14.11.2022 - На офіційному сайті ДП «УкрНДНЦ» розміщено Наказ ДП «УкрНДНЦ» № 184 від 08.09.2022 р. "Про прийняття та скасування національних стандартів, прийняття та скасування змін та поправок до національних стандартів"; Наказ ДП «УкрНДНЦ» № 183 від 08.09.2022 р. "Про прийняття та скасування національних стандартів, прийняття та скасування змін та поправок до національних стандартів"; Наказ ДП «УкрНДНЦ» № 182 від 08.09.2022 р. "Про прийняття та скасування національних стандартів, прийняття та скасування змін та поправок до національних стандартів"; Наказ ДП «УкрНДНЦ» № 181 від 07.09.2022 р. "Про прийняття та скасування національних стандартів, прийняття та скасування змін та поправок до національних стандартів"; Наказ ДП «УкрНДНЦ» № 180 від 07.09.2022 р. "Про прийняття та скасування національних стандартів, прийняття та скасування змін та поправок до національних стандартів" Докладніше...

11.11.2022 - Успішно завершено європейський аудит щодо експорту українських ягід.   Докладніше...

11.11.2022 - Міністерство інфраструктури України: Європарламент схвалив «транспортний безвіз» між ЄС та Україною.   Докладніше...

11.11.2022 - На офіційному сайті ДП «УкрНДНЦ» розміщено Наказ ДП «УкрНДНЦ» № 221 від 01.11.2022 р. "Про прийняття та скасування національних стандартів, прийняття та скасування змін та поправок до національних стандартів"; Наказ ДП «УкрНДНЦ» № 220 від 01.11.2022 р. "Про прийняття та скасування національних стандартів, прийняття та скасування змін та поправок до національних стандартів" Докладніше...

09.11.2022 - Удосконалено Технічний регламент щодо встановлення системи для визначення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів та Технічний регламент щодо вимог до екодизайну для силових трансформаторів.   Докладніше...

07.11.2022 - На офіційному сайті Міністерства економіки України в розділі «Технічне регулювання» оприлюднено Оновлений Перелік міжнародних договорів у сфері технічного регулювання, укладених з країнами-торговельними партнерами України (станом на вересень 2022 року).   Докладніше...

04.11.2022 - Нові надходження національних стандартів українською мовою: ДСТУ В 15.704:2022 "Система розроблення і поставлення на виробництво озброєння та військової техніки. Логістична підтримка використання (експлуатування) озброєння та військової техніки. Основні положення"; ДСТУ В 15.002:2021 "Система розроблення і поставлення на виробництво озброєння та військової техніки. План керування програмою (проєктом). Єдиний наскрізний план. Основні положення"; ДСТУ 9167:2021 "Автомобільні дороги. Очищення поверхневих стічних вод"; ДСТУ ISO/IEC TR 20004:2017 (ISO/IEC TR 20004:2015, IDT) "Інформаційні технології. Методи захисту. Уточнений аналіз вразливості програмного забезпечення згідно з ISO/IEC 15408 та ISO/IEC 18045".   Докладніше...

03.11.2022 - 3 листопада, під час чергового засідання Комітет з питань аграрної та земельної політики ухвалив рішення внести законопроект “Про державне регулювання генетично-інженерної діяльності та державний контроль за обігом генетично модифікованих організмів і генетично модифікованої продукції для забезпечення продовольчої безпеки” (реєстр. № 5839 від 05.08.2021) на розгляд Верховної Ради України.   Докладніше...

03.11.2022 - Народні депутати України 306 голосами ухвалили в другому читанні Закон України «Про матеріали і предмети, що призначені для контакту з харчовими продуктами» (реєстр. № 4568 від 04.01.2021).   Докладніше...

03.11.2022 - 45 млн тонн рослинної продукції перевірено фітосанітарними інспекторами Державної сслужби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з початку року.   Докладніше...

01.11.2022 - Нові надходження національних стандартів українською мовою: ДСТУ 9154:2021 "Настанова з виконання геодезичних робіт у дорожньому будівництві"; ДСТУ ISO 15686-1:2020 (ISO 15686-1:2011, IDT) "Будівлі та об’єкти нерухомого майна. Планування строку експлуатації. Частина 1. Основні принципи та методологія"; ДСТУ EN ISO 16757-1:2020 (EN ISO 16757-1:2019, IDT; ISO 16757-1:2015, IDT) "Структури даних електронних каталогів виробів для інженерних систем та обладнання будівель. Частина 1. Концепції, архітектура та модель"; ДСТУ EN ISO 19650-3:2021 (EN ISO 19650-3:2020, IDT; ISO 19650-3:2020, IDT) "Організація та оцифрування інформації щодо будівель та споруд включно з будівельним інформаційним моделюванням (ВІМ). Управління інформацією з використанням будівельного інформаційного моделювання. Частина 3. Етап експлуатації"; ДСТУ EN ISO 14855-1:2021 (EN ISO 14855-1:2012, IDT; ISO 14855-1:2012, IDT) "Визначення граничної аеробної біорозкладаності пластмасових матеріалів в умовах контрольованого компостування. Метод аналізу за вивільненням діоксиду вуглецю. Частина 1. Загальний метод"; ДСТУ EN ISO 14855-2:2021 (EN ISO 14855-2:2018, IDT; ISO 14855-2:2018, IDT) "Визначення граничної аеробної біорозкладаності пластмасових матеріалів в умовах контрольованого компостування. Метод аналізу за вивільненням діоксиду вуглецю. Частина 2. Гравіметричне вимірювання вмісту діоксиду вуглецю в лабораторних умовах".   Докладніше...

01.11.2022 - На офіційному сайті Міністерства економіки України в розділі «Технічне регулювання» оприлюднено Наказ Мінекономіки від 13.09.2022 № 3088 “Про затвердження Переліку національних стандартів, відповідність яким надає презумпцію відповідності органів з оцінки відповідності і визнаних незалежних організацій спеціальним вимогам до призначених органів з оцінки відповідності чи визнаних незалежних організацій”.   Докладніше...

31.10.2022 - На офіційному сайті ДП «УкрНДНЦ» розміщено Наказ ДП «УкрНДНЦ» № 212 від 21.10.2022 р. "Про відновлення дії пробних національних стандартів"; Наказ ДП «УкрНДНЦ» № 210 від 19.10.2022 р. "Про прийняття національних стандартів" Докладніше...

31.10.2022 - Нові надходження національних стандартів українською мовою: ДСТУ 9161:2021 "Метрологія. Прилади діагностичні ультразвукові. Методика повірки"; ДСТУ 9158:2021 "Метрологія. Дефібрилятори. Методика повірки"; ДСТУ 9159:2021 "Метрологія. Ваги автоматичні безперервної дії для сумарного обліку. (Ваги стрічкові). Методика повірки"; ДСТУ 9160:2021 "Метрологія. Раман-спектрометри. Методика повірки".   Докладніше...

31.10.2022 - На офіційному сайті Міністерства економіки України в розділі «Технічне регулювання» оприлюднено Повідомлення про початок розроблення проєкту Зміни № 9 до ДК 002:2004 “Класифікація організаційно-правових форм господарювання (КОПФГ)”.   Докладніше...

29.10.2022 - УВАГА! 29.10.2022 р. набрав чинності Наказ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ, № 1084 від 23.06.2022 р. "Про затвердження Вимог до безпечності та окремих показників якості дитячого харчування" та відповідно втратив чинність наказ Міністерства охорони здоров'я України від 06 серпня 2013 року N 696 "Про затвердження Гігієнічних вимог до продуктів дитячого харчування, параметрів безпечності та окремих показників їх якості", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 13 серпня 2013 року за N 1380/23912.

28.10.2022 - Нові надходження національних стандартів українською мовою: ДСТУ 9166:2021 "Матеріали металеві. Визначення схильності до механічного старіння під час випробування на ударний вигин"; ДСТУ EN ISO 19650-3:2021 (EN ISO 19650-3:2020, IDT; ISO 19650-3:2020, IDT) "Організація та оцифрування інформації щодо будівель та споруд включно з будівельним інформаційним моделюванням (ВIM). Управління інформацією з використанням будівельного інфоррмаційного можелювання. Частина 3. Етап експлуатації"; ДСТУ 9169:2021 "Бітум та бітумні в’яжучі. Визначення зчеплюваності з мінеральним матеріалом"; ДСТУ 9170:2021 "Бітум та бітумні в’яжучі. Настанова з виробництва та застосування бітумних емульсій".   Докладніше...

25.10.2022 - Міністерством аграрної політики та продовольства України зроблено черговий крок щодо наближення харчового законодавства України до європейських вимог.   Докладніше...

25.10.2022 - Нові надходження національних стандартів українською мовою: ДСТУ 9189:2022 "Клеми роздільного рейкового скріплення залізничної колії. Технічні умови"; ДСТУ EN ISO 13473-1:2021 (EN ISO 13473-1:2019, IDT; ISO 13473-1:2019, IDT) "Визначення характеристик шорсткості дорожнього покриття за профілями його поверхні. Частина 1. Визначення середньої глибини профілю"; ДСТУ EN ISO 13473-5:2021 (EN ISO 13473-5:2009, IDT; ISO 13473-5:2009, IDT) "Визначення характеристик шорсткості дорожнього покриття за профілями його поверхні. Частина 5. Визначення мегашорсткості"; ДСТУ EN ISO 10328:2018 (EN ISO 10328:2016, IDT; ISO 10328:2016, IDT) "Протезування. Вимоги та методи випробування конструкцій протезів нижніх кінцівок".   Докладніше...

24.10.2022 - Затверджені Гігієнічні вимоги до швидкозаморожених харчових продуктів.   Докладніше...

24.10.2022 - На офіційному сайті ДП «УкрНДНЦ» розміщено Наказ ДП «УкрНДНЦ» № 213 від 21.10.2022 р. "Про прийняття національного стандарту" Докладніше...

20.10.2022 - Оновлено перелік останніх надходжень фонду нормативних документів Українського Агентства зі Стандартизації у 2022 році - додано план друку на листопад Докладніше...

 Дивитись всі новини >>>

 
Опитування
Дайте оцінку бізнес-порталу "Леонорм" за пятибальною шкалою
бали 5 4 3 2 1 Проголосувати>> Результати голосування>>


Нормативно-правові документи ветеринарної медицини     ППеревірити актуальність НД  

Підтримка порталу