Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! АКЦІЇ! ЗНИЖКА до 70%! Для користувачів ІС «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ», які придбали оновлення на 2020 р., вартість ONLINE-доступу на Інтернет-порталі "Леонорм" до повного актуалізованого каталогу бібліографічних описів національних стандартів та Реєстрів "Леонорм-ABCD" (код 7903)! Докладніше...

Новини Нормативні акти Реєстрація Магазин Контакти Пошук Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook (RUS)

Тут ведеться підтримка та супровід клієнтів, які придбали програмне забезпечення і бази даних, що розроблені у науково-інформаційному центрі "ЛЕОНОРМ". Вибравши відпоповідну сторінку, можна  дізнатися про  про вихід нових версій відповідних програмних продуктів та отримати відповіді на питання, що Вас цікавлять, внести свої зауваження та пропозиції відносно наших розробок:
[New!]Посилання на зовнішні файлові ресурси для підтримка інформаційних систем від НІЦ "ЛЕОНОРМ"

Пропонуємо також:

[New!]Посилання на програму AutoRegOCX.exe , що коректно реєструє в операційній системі Windows необхідні OLE-компонети (http://www.leonorm.com.ua/UPDATE/AutoRegOCX.zip)

Посилання на програму RuntimePack_x86_x64.exe  (https://drive.google.com/open?id=18-W3mz5rg2rbr_Gw8zgsC5p5JTjBfUnP) - це набір системних компонентів для Windows починаючи від версії 2000 і закінчуючи Windows 10. Потрібен він тим, хто при запуску програм, бачить помилку на перший погляд не пов'язану з самими продуктом безпосередньо (наприклад, не вистачає якогось DLL файлу або бібліотеки).

[New!]УВАГА ! З 28 листопада 2018 року змінено мобільний (оператор Vodafone Україна) телефонний номер  технічної підтримки програмних продуктів виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" на:  +380956626191

Тепер Ви можете звертатись з питань підтримки програмних продуктів виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" ( "ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ", "LeoMETR-Start", АРМ ОС, та інші)  за такими телефонними номерами:  (032) 2768661 ,  (032) 2448939 та  (095) 6626191. 

Рекомендуємо під час встановлення ІС "ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ" та  "LeoMETR" на Windows Vista/ Windows 7/ Windows 8 проводити  інсталяцію у папку "Документи" (тобто інсталювати у папку "Documents\LEONORM\") поточного користувача. Для локального встановлення Бази даних пропонуємо використовувати папку "Документи" (тобто розпаковувати БД у папку "Documents\LEONORM\") поточного користувача.
 


Продукція та послуги

Супровід продуктів

Автоматизовані системи

Посилання

Клієнти

Допомога

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2019, ЛЕОНОРМ.