Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Про внесення змін до Інструкції щодо умов і правил проведення ремонту засобів вимірювальної техніки

 

Наказ Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики
від 29 травня 2006 року N 151

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
4 вересня 2006 р. за N 1025/12899

Відповідно до статті 11 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" та з метою врегулювання взаємовідносин замовників та виконавців робіт, пов'язаних з ремонтом засобів вимірювальної техніки, НАКАЗУЮ:

1. Унести до Інструкції щодо умов і правил проведення ремонту засобів вимірювальної техніки, затвердженої наказом Держспоживстандарту України від 4 травня 2005 року N 108, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 23 травня 2005 року за N 560/10840 (далі - Інструкція), такі зміни:

1.1. В абзаці дев'ятому підпункту 4.1 пункту 4 Інструкції виключити слова "протягом установленого для цих ЗВТ міжповірочного інтервалу".

1.2. Підпункт 4.2 пункту 4 Інструкції викласти в такій редакції: "4.2. При видачі ЗВТ замовникам після ремонту організації, що здійснюють ремонт ЗВТ, повинні встановлювати строк не менше одного року, протягом якого вони беруть на себе зобов'язання забезпечити належну роботу ЗВТ.

Запис про гарантійний строк експлуатації ЗВТ уноситься до експлуатаційної документації або надається в установленому порядку гарантійний лист, підписаний керівником".

2. Управлінню метрології (Домницький Р. А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

О. Висоцький

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва

 
 
А. В. Дашкевич

Заступник Голови
Держспоживстандарту України

 
С. Т. Черепков

Заступник Міністра
економіки України

 
Л. Мусіна 


 

Назад

 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.