Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам завантажити каталог інформаційних продуктів, видань, баз даних та послуг виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" на 2023-2024 роки станом на 22.03.2024 р.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ EN 15378-3:2023(EN 15378-3:2017, ІDТ) "Енергоефективність будівель. Системи опалення та гарячого водопостачання будівель. Частина 3. Виміряна енергоефективніcть, модулі М3-10, М8-10"
    Цей стандарт визначає методи оцінювання енергії, яку поставляють для забезпечення енергоефективності опалення просторів і постачання гарячої води в будівлях, на основі вимірювань під час експлуатації та заселення. Цей стандарт охоплює:
    - оцінювання кількості енергоносіїв, що поставляють для системи опалення просторів і постачання гарячої води в будівлях, на основі вимірювань;
    - оцінювання показників енергоефективності систем і підсистем опалення та постачання гарячої води на основі вимірювань.
    Цей стандарт не поширюється на вимірювання енергії, поставленої для систем вентиляції, охолодження, кондиціонування повітря та освітлення. Цей стандарт вміщує методики для коригування виміряної поставленої енергії відповідно до клімату та експлуатації будівлі.
    Зважування (наприклад, перетворення на первинну енергію, витрати, викиди CO2) виміряної поставленої енергії та оцінювання енергоефективності наведено у стандарті EN ISO 52000-1:2017.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Енергоефективність будівель і споруд» (ТК 302), Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (ДП НДІБК
    ).
    Стандарт набуде чинності  2024-05-01.
    Кількість сторінок документу = 54

  • ДСТУ 4587:2023 "Вироби булочні. Загальні технічні умови"
    Цей стандарт поширюється на вироби булочні, вироби булочні заморожені, напівфабрикати заморожені (тістові та вироби високого ступеня готовності) та на випечені булочні вироби з них, які виробляють із борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту чи їхньої суміші та із суміші пшеничного і житнього та цільнозернового борошна чи готових борошняних та зернових сумішей у різних співвідношеннях.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Хлібобулочні та макаронні вироби» (ТК 153), Всеукраїнська асоціація пекарів).
    Стандарт набуде чинності  2024-05-01.
    Кількість сторінок документу = 17

  • ДСТУ 4583:2023 "Хліб із житнього та суміш житнього і пшеничного борошна. Загальні технічні умови"
    Цей стандарт поширюється на хліб (готові вироби, вироби та напівфабрикати заморожені) із житнього борошна різних сортів та їхньої суміші; суміші житнього і пшеничного борошна в різних співвідношеннях; суміші житнього та/або пшеничного борошна й готових борошняних і зернових сумішей, а також із використанням іншої сировини. Хліб із житнього та суміші житнього і пшеничного борошна можна використовувати як напів-фабрикат для виготовлення сухарів, сухариків, панірувальних сухарів, сухарів-грінок, сухого хлібного квасу тощо. Вимоги цього стандарту застосовують суб’єкти підприємницької діяльності (фізичні та юридичні особи) усіх форм власності, які займаються розроблянням та виробництвом зазначеної продукції.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Хлібобулочні та макаронні вироби» (ТК 153), Всеукраїнська асоціація пекарів.
    Стандарт набуде чинності  2024-05-01
    Кількість сторінок документу = 17  

  • ДСТУ-Н 9250:2023 "Поверхневі стічні та дренажні води. Настанови щодо використання технологій фіторемедації для очищування стічних вод від населених пунктів та окремих підприємств"
    Цей стандарт поширюється на поверхневі стічні та дренажні води, і подає настанови щодо очищення поверхневих стічних та дренажних вод і доочищення господарсько-побутових, виробничих стічних вод, а також очищення стічних вод малих населених пунктів та окремих об’єктів підприємств (оздоровчо-рекреаційних і готельних організацій, військових частин, фермерських господарств тощо). Стандарт установлює вимоги до використання споруд фіторемедації як водоохоронних заходів очищення поверхневих стічних і дренажних вод, господарсько-побутових стічних вод невеликих населених пунктів, окремих житлових районів, підприємств та установ, а також доочищення господарсько-побутових стічних вод після класичних біологічних очисних споруд. Стандарт містить нормативи на очищення стічних вод з використанням вищих водних рослин (ВВР) для вилучення або знешкодження речовин-забруднювачів, насамперед біогенних елементів та патогенних мікроорганізмів, які є однією з головних причин незадовільного стану водних джерел та їхнього евтрофування. Цей стандарт можуть застосовувати всі суб’єкти господарювання, що скидають стічні води у водні об’єкти.
    Розробник: Технічний комітетстандартизації «Охорона довкілля» (ТК 82), Науково-дослідна установа «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» (УКРНДІЕП).
    Стандарт набуде чинності  2024-05-01.  
    Кількість сторінок документу = 34  

  • ДСТУ 8524:2015 "Корми для тварин. Метод визначення вмісту алкілрезорцинолів у зерні тритикале"
    Цей стандарт поширюється на зерно тритикале й установлює метод визначення вмісту алкілрезорцинолів спектрофотометричним методом.
    Розробник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук України.
    Стандарт набув чинності  2017-07-01.   
    Кількість сторінок документу = 11


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.