Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ В 15.010:2023 "Система керування життєвим циклом озброєння та військової техніки. Керування надійністю. Основні положення"
  Цей стандарт установлює основні положення щодо керування надійністю упродовж життєвого циклу виробів озброєння та військової техніки. Цей стандарт застосовний також до іншої продукції військового призначення.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Стандартизація озброєння та військової техніки» (ТК 176).
  Стандарт набуде чинності:  2024-08-01.

 • ДСТУ В 15.011:2023 "Система керування життєвим циклом озброєння та військової техніки. Наукові і науково-технічні експертизи, аналізи та аудити. Основні положення"
  Цей стандарт установлює основні положення щодо наукових і науково-технічних експертиз, аналізів та аудитів, які виконують у рамках програми (проєкту) зі створення виробів озброєння та військової техніки. Цей стандарт застосовний також до іншої продукції військового призначення. Цей стандарт не розповсюджується на громадську експертизу. Положення цього стандарту можуть бути використані для проведення державної наукової і науково- технічної експертизи.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Стандартизація озброєння та військової техніки» (ТК 176).
  Стандарт набуде чинності:  2024-08-01.

 • ДСТУ CEN/TS 16346:2023 (CEN/TS 16346:2012, IDT) "Бітум та бітумні в’яжучі. Визначення характеристик розпаду та безпосередньої зчеплюваності катіонних бітумних емульсій із заповнювачем з розміром фракції 2/4 мм"
  Цей стандарт установлює метод визначення характеристик розпаду та безпосередньої зчеплюваності катіонних бітумних емульсій під час контакту із заповнювачем. Метод застосовують для емульсій, що використовують для поверхневої обробки, і він може бути використаний для розроблення складу та контролювання виробництва.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307), Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна» (ДП «ДерждорНДІ).
  Стандарт набуде чинності:  2024-07-01.

 • ДСТУ EN IEC 60309-2:2022 (EN IEC 60309-2:2022, IDT; IEC 60309-2:2021, IDT) "Вилки, стаціонарні та переносні штепсельні розетки та увідні пристрої промислової призначеності. Частина 2. Вимоги до взаємозамінності розмірів штирових і гніздових контактів з'єднувальних пристроїв"
  Цей стандарт застосовують до вилок, стаціонарних або переносних штепсельних розеток та увідних пристроїв для електроприладів (далі — з’єднувальні пристрої) з номінальною робочою напругою не більше ніж 1 000 В постійного струму чи 1 000 В змінного струму з частотою, що не перевищує 500 Гц, і номінальним струмом не більше ніж 125 A, призначених переважно для промислового застосування в приміщеннях або поза ними. Ці з’єднувальні пристрої призначено для встановлення лише проінструктованими особами або кваліфікованими фахівцями. Цей стандарт поширюється на з’єднувальні пристрої зі штировими та гніздовими контактами стандартизованої форми. Цей стандарт поширюється на з’єднувальні пристрої, які застосовують за температури навколишнього середовища, що зазвичай перебуває в діапазоні від мінус 25 оC до +40 оC. Ці з’єднувальні пристрої дозволено застосовувати на будівельних майданчиках, а також у сільськогосподарських, комерційних і побутових застосуваннях. Цей стандарт поширюється на з’єднувальні пристрої із затискачами безнарізевого типу чи із затискачами з прошивкою ізоляції з номінальним струмом до 32 А включно для ряду I та 30 А для ряду II. Сфера застосування цього стандарту охоплює стаціонарні штепсельні розетки чи увідні пристрої для електроприладів, вбудовані або закріплені на електричному обладнанні. Цей стандарт також поширюється на з’єднувальні пристрої, призначені для використання в установках наднизької напруги. Для місць розташування зі спеціальними умовами, наприклад, на борту судна чи у вибухонебезпечному середовищі, можуть знадобитися додаткові вимоги.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Силові перетворювачі» (ТК 31)
  .
  Стандарт набуде чинності:  2024-08-01.
  Кількість сторінок документу = 81


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.