Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ... Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ EN 15102:2023 (EN 15102:2019, IDT) "Шпалери декоративні. Шпалери в рулонах"
  Цей стандарт поширюється на шпалери в рулонах, що постачають для наклеювання на внутрішні стіни, перегородки або стелі за допомогою клею, основне призначення яких декоративне. Однак деякі шпалери в рулонах можуть надавати незначні властивості звукопоглинання й термічного опору.
  Європейські стандарти на шпалери в рулонах, до яких належить цей стандарт і які містять додаткові визначення та вимоги до продукції, охоплюють таке:
  - готові шпалери, вінілові та пластикові шпалери (EN 233);
  - шпалери для подальшого декорування (EN 234);
  - текстильні шпалери (EN 266);
  - коркові рулони (EN 13085);
  - шпалери для важких умов (EN 259-1).
  Цей стандарт також передбачає оцінювання й перевіряння сталості значень (AVCP) характеристик та маркування цих виробів. Цей стандарт не поширюється на шпалери, основне призначення яких конструкційне або захисне.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Будтехнології» (ТК 309), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництв».
  Стандарт набув чинності:  2024-07-01.
  Кількість сторінок документу = 29.   

 • ДСТУ В 15.012:2023 "Система керування життєвим циклом озброєння та військової техніки. Стадії життєвого циклу програмних засобів. Основні положення"
  Цей стандарт установлює типові стадії життєвого циклу (далі - ЖЦ) програмних засобів (далі - ПрЗ) для виробів озброєння та військової техніки (далі - ОВТ), а також фази (етапи) робіт та їхній зміст на кожній стадії ЖЦ ПрЗ. Цей стандарт застосовний також до ПрЗ для іншої продукції військової призначеності.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Стандартизація озброєння та військової техніки» (ТК 176).
  Стандарт 
  набуде чинності:  2024-08-01.
  Кількість сторінок документу = 51

 • ДСТУ EN 1804-1:2022 (EN 1804-1:2020, IDT) "Машини для підземних гірничих виробок. Вимоги щодо безпечності опор дахів із гідравлічним приводом. Частина 1. Опорні елементи та загальні вимоги"
  Цей стандарт установлює вимоги щодо безпечності під час використання опорних блоків, передбачених виробником. Прикладами опорних блоків є: рамні опори, кущові кріплення, щитові кріплення, парні рами та двопозиційні опорні системи, включно з компонентами пристроїв просування та кріплення, які забезпечують опорні функції. Цей стандарт не поширюється на кріпильні елементи на конвеєрах, вугледобувне обладнання, опори та гідроциліндри силових агрегатів, клапани, гідравлічні та електрогідравлічні блоки керування, засоби освітлення та сигналізації та інше допоміжне обладнання. Цей стандарт застосовний до опорних блоків, які використовують за температури навколишнього середовища від мінус 10 оC до 60 оC.
  Цей стандарт також поширюється на опорні компоненти та опорні пристосування, що передбачені, якщо опорний блок оснащено обладнанням для укладання. Цей стандарт визначає та враховує:
  - небезпеки, які можуть бути спричинені роботою опорних блоків;
  - небезпечні зони та умови експлуатації, які можуть спричинити будь-який тип небезпечності;
  - ситуації, у результаті яких можуть виникнути небезпеки, що спричинюють травмування чи погіршення здоров’я;
  - небезпеки, які можуть бути зумовлені шахтним газом та/чи горючим пилом.
  Цей стандарт описує методи зменшення цих небезпек.
  Розділ 4 містить перелік розглянутих небезпек.
  Цей стандарт не встановлює жодних додаткових вимог у разі:
  - особливо агресивного середовища;
  - ризиків, пов’язаних із виробництвом, транспортуванням і виведенням з експлуатації;
  - землетрусу.
  Опора даху з гідравлічним приводом у зборі складається з опорних блоків (EN 1804-1:2020), опор та циліндрів (EN 1804-2:2020), а також гідравлічних та електрогідравлічних органів керування (EN 1804-3:2020). Кожна частина цього багаточастинного стандарту стосується вимог щодо безпечності компонентів, згаданих у сферах застосування відповідних частин цієї серії, що складається з кількох частин.
  Цей стандарт не застосовний до всіх опорних блоків, виготовлених до дати його опублікування.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Засоби і системи автоматизації технологічних процесів, пакування та контейнеризації» (ТК 98).
  Стандарт набуде чинності:  2024-08-01
  .
  Кількість сторінок документу = 45


Ви можете придбати офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  LeoMetr 2  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.