Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» є Офіційним партнером ДП «УкрНДНЦ» та уповноваженим на реалізацію Офіційних текстів НД в електронному вигляді. Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів..

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 8 жовтня 2004 р. N 715-р

Київ

Деякі питання вітчизняного виробництва лабораторного обладнання для експрес-аналізу якості алкогольних напоїв

 

На виконання підпункту "і" пункту 4 розділу I Заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам і корупції, затверджених Указом Президента України від 9 лютого 2004 р. N 175:

1. Держспоживстандарту та Мінпромполітики в місячний строк розробити і затвердити Програму виробництва лабораторного обладнання для експрес-аналізу якості алкогольних напоїв.

2. Мінагрополітики разом з МОЗ, Держспоживстандартом і Мінпромполітики визначити в місячний строк показники, за якими проводитиметься експрес-аналіз якості алкогольних напоїв.

3. Держспоживстандарту разом з МОЗ, Мінагрополітики і Мінпромполітики у шестимісячний строк розробити та затвердити стандарти на методи (методики) експрес-аналізу якості алкогольних напоїв.

4. Держспоживстандарту разом з Мінагрополітики і Мінпромполітики розробити у шестимісячний строк технічне завдання на обладнання для експрес-аналізу якості алкогольних напоїв.

5. Мінфіну і Держспоживстандарту вирішити питання фінансування заходів щодо організації і стимулювання вітчизняного виробництва лабораторного обладнання для експрес-аналізу якості алкогольних напоїв у 2005 та наступних роках.

 

Прем'єр-міністр України  

В. ЯНУКОВИЧ  



Назад 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ПАРТНЕРИ

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

    БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України  Актуалізація Ваших НД   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2025, ЛЕОНОРМ.